Przeglądasz teraz

Surowce

8 artykuł
czy warto kupić złoto w gruzji

Czy warto kupić złoto w Gruzji?

Wybierasz się do Gruzji na wakacje lub w celach biznesowych? Złoto kupione na pamiątkę w jednym z gruzińskich sklepów jubilerskich może być nie tylko atrakcyjną i oryginalną ozdobą, ale także udaną inwestycją. Sprawdź, czy warto kupić złoto w Gruzji i gdzie najlepiej udać się na zakupy.
jak inwestować w surowce

Jak inwestować w surowce? Poradnik inwestowania

Surowce to popularna klasa aktywów – zarówno wśród inwestorów, jak i daytraderów. Dają one bowiem duże możliwości, a także pozwalają na realne zarobki. Żeby jednak to się opłacało, trzeba wiedzieć, jak inwestować w surowce.
czy warto inwestować w złoto 2022

Czy warto inwestować w złoto w 2022 roku?

Lokaty, konta oszczędnościowe i obligacje są dla ciebie zbyt mało opłacalne? Sprawdź, czy warto inwestować w złoto w 2022 roku, jak zadbać o bezpieczeństwo transakcji i ile złota kupić.
jak inwestować w srebro

Jak inwestować w srebro?

Słyszałeś o inwestowaniu w złoto, ale inwestycja w srebro to dla ciebie nowość? Jeśli odpowiednio wybierzesz moment i nastawisz się na długoterminowy zysk, zakup srebra może być równie opłacalny. Dowiedz się, jak inwestować w srebro bez ryzyka!
jak inwestować w uran

Jak inwestować w uran? Spółki i fundusze ETF

Uran, choć nie cieszy się obecnie najlepszą sławą, wciąż jest popularnym sposobem na inwestowanie. Wszystko dlatego, że zapotrzebowanie przemysłu energetycznego jest nadal duże. Sprawdź, jak skutecznie inwestować w uran.
jak inwestować w wodę

Jak inwestować w wodę? ETF-y i inne rozwiązania

Choć wydaje się to zupełnie irracjonalne, to właśnie inwestowanie w wodę jest jedną z pewniejszych metod długoterminowego zamrożenia środków pieniężnych. Potwierdzają to działania Uniwersytetu Harvarda. Jak inwestować w wodę? Podpowiadamy!
inwestowanie w zboże

Inwestowanie w zboże – czy to szansa na zysk?

Inwestowanie w zboże zyskało na popularności w ostatniej dekadzie. Okazało się bowiem, że rynek rolny daje spore możliwości w zakresie kupna i sprzedaży surowców, których ceny mogą znacząco rosnąć. Jak to wygląda obecnie?