Przeglądasz teraz

Inwestowanie

Artykułów: 83
czy warto kupić liry tureckie w polsce

Czy warto kupić liry tureckie w Polsce? Poradnik

Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić liry tureckie w Polsce, to w poniższym artykule znajdziesz odpowiedź. Niezależnie od tego, czy planujesz wczasy w Turcji, czy chodzi ci po głowie większa inwestycja w tę walutę.
Inwestowanie w kryptowaluty

Inwestowanie w kryptowaluty – informacje dla początkujących

Inwestowanie w kryptowaluty zyskuje na popularności. Dzieje się tak, ponieważ inwestycje w waluty wirtualne mają spory potencjał zysku. Niestety niosą również duże ryzyko straty. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć, zanim kupisz swoją pierwszą kryptowalutę!
W co zainwestować 100 zł

W co zainwestować 100 zł?

Inwestowanie wcale nie musi oznaczać lokowania w instrumenty finansowe dużych sum pieniędzy. Już niewielkie kwoty inwestowane w regularny sposób potrafią przynosić spore zyski. Sprawdź, w co zainwestować 100 zł!
Inwestycje długoterminowe

Inwestycje długoterminowe

Inwestycje długoterminowe swoim terminem przekraczają okres 12 miesięcy. Są wygodne, ponieważ nie wymagają od inwestora aktywnego działania. Sprawdź, w co możesz inwestować długoterminowo!
Czy warto kupić apartament w Bułgarii

Czy warto kupić apartament w Bułgarii?

Zastanawiasz się, czy warto kupić apartament w Bułgarii? To piękny kraj z bogatą bazą turystyczną, a więc idealny pomysł na inwestycję długoterminową.
czy warto kupić działkę rod

Czy warto kupić działkę ROD?

Zastanawiasz się, czy warto kupić działkę ROD? Musisz wiedzieć, że to specyficzny rodzaj inwestycji. W tym przypadku grunt się dzierżawi, a więc nie należy on do działkowca. Co jeszcze warto wiedzieć?
Czy warto teraz kupić mieszkanie

Czy warto teraz kupić mieszkanie?

Zastanawiasz się, czy warto teraz kupić mieszkanie? Inwestowanie w nieruchomości w czasie recesji, to jeden z najlepszych sposobów na ochronę wartości oszczędności.
Opłacalne inwestycje

Opłacalne inwestycje – w co warto inwestować?

W czasach recesji gospodarczej wszystkie lokaty kapitału o stopie zwrotu przewyższającej stopień inflacji można uznać za opłacalne inwestycje. Które z nich warte są szczególnej uwagi?
Inwestycja w fotowoltaikę

Inwestycja w fotowoltaikę – czy warto?

Inwestycja w fotowoltaikę może oznaczać zamontowanie paneli na własnym dachu, ale również dofinansowanie większych projektów w postaci farm paneli fotowoltaicznych. Sprawdziliśmy, czy taka lokata kapitału ma szanse na zysk!
recesja w co inwestować

Recesja – w co inwestować w dobie kryzysu?

Ogólne pogorszenie nastrojów, wzrastające bezrobocie, spadające PKB oraz narastająca inflacja, to znak, że nadeszła recesja. W co inwestować w czasie kryzysu gospodarczego, aby pieniądze nie straciły na wartości? Podpowiadamy!
Inwestycja w startupy

Inwestycja w startupy – czy to dobry pomysł?

Inwestycja w startupy nie będzie rozwiązaniem dla każdego. W tym przypadku wymaga jest spora wiedza i intuicja, ale też odporność na ryzyko inwestycyjne. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć!
w co inwestować w młodym wieku

Jak i w co inwestować w młodym wieku?

Inwestowanie w młodym wieku posiada zasadniczą zaletę – ma się sporo czasu na popełnianie błędów i naukę na nich. Najlepsi młodzi inwestorzy kończą studia z milionami na kontach. Sprawdź, jak i w co inwestować w młodym wieku, aby zwiększyć swoją szansę na sukces!
inwestycja w ziemię

Inwestycja w ziemię – czy warto kupić działkę budowlaną?

Inwestycja w ziemię należy do grona najstarszych form inwestowania oszczędności. Zakup gruntów, szczególnie działek budowlanych, daje nieograniczone możliwości, bezpieczeństwo oraz sporą szansę na zysk w przyszłości. Poznaj wady i zalety inwestycji w grunty!
inwestycje w monety

Inwestycje w monety: w jakie monety inwestować i jak to robić?

Inwestowanie w monety nigdy nie było mało popularne, ale obecnie bije prawdziwe rekordy. Nic dziwnego – monety cechują się wysoką płynnością, bezpieczeństwem i anonimowością inwestorów. Sprawdź, w jakie monety inwestować i jak to robić!
inwestycja w wino

Inwestycja w wino – co warto wiedzieć?

Inwestowanie w wino można uznać za pewien rodzaj kolekcjonerstwa – zbierasz najlepsze trunki, a po kilku latach odsprzedajesz je z zyskiem. Taki rodzaj biznesu wymaga jednak posiadania sporej wiedzy, ponieważ jest szereg win, które pomimo swojej doskonałości nie zyskują na wartości.
Inwestowanie małych kwot w kryptowaluty

Inwestowanie małych kwot w kryptowaluty – czy to się opłaca?

Początkujący młodzi inwestorzy często nie posiadają dużych oszczędności. Mają za to spore chęci rozpoczęcia przygody z pomnażaniem własnego kapitału. Czy inwestowanie małych kwot w kryptowaluty będzie dla nich dobrym rozwiązaniem? Sprawdziliśmy!