Przeglądasz teraz

Inwestowanie

czy warto kupić liry tureckie w polsce

Czy warto kupić liry tureckie w Polsce? Poradnik

Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić liry tureckie w Polsce, to w poniższym artykule znajdziesz odpowiedź. Niezależnie od tego, czy planujesz wczasy w Turcji, czy chodzi ci po głowie większa inwestycja w tę walutę.
Inwestowanie w kryptowaluty

Inwestowanie w kryptowaluty – informacje dla początkujących

Inwestowanie w kryptowaluty zyskuje na popularności. Dzieje się tak, ponieważ inwestycje w waluty wirtualne mają spory potencjał zysku. Niestety niosą również duże ryzyko straty. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć, zanim kupisz swoją pierwszą kryptowalutę!
W co zainwestować 100 zł

W co zainwestować 100 zł?

Inwestowanie wcale nie musi oznaczać lokowania w instrumenty finansowe dużych sum pieniędzy. Już niewielkie kwoty inwestowane w regularny sposób potrafią przynosić spore zyski. Sprawdź, w co zainwestować 100 zł!
Inwestycje długoterminowe

Inwestycje długoterminowe

Inwestycje długoterminowe swoim terminem przekraczają okres 12 miesięcy. Są wygodne, ponieważ nie wymagają od inwestora aktywnego działania. Sprawdź, w co możesz inwestować długoterminowo!
Czy warto kupić apartament w Bułgarii

Czy warto kupić apartament w Bułgarii?

Zastanawiasz się, czy warto kupić apartament w Bułgarii? To piękny kraj z bogatą bazą turystyczną, a więc idealny pomysł na inwestycję długoterminową.
czy warto kupić działkę rod

Czy warto kupić działkę ROD?

Zastanawiasz się, czy warto kupić działkę ROD? Musisz wiedzieć, że to specyficzny rodzaj inwestycji. W tym przypadku grunt się dzierżawi, a więc nie należy on do działkowca. Co jeszcze warto wiedzieć?
Czy warto teraz kupić mieszkanie

Czy warto teraz kupić mieszkanie?

Zastanawiasz się, czy warto teraz kupić mieszkanie? Inwestowanie w nieruchomości w czasie recesji, to jeden z najlepszych sposobów na ochronę wartości oszczędności.
Opłacalne inwestycje

Opłacalne inwestycje – w co warto inwestować?

W czasach recesji gospodarczej wszystkie lokaty kapitału o stopie zwrotu przewyższającej stopień inflacji można uznać za opłacalne inwestycje. Które z nich warte są szczególnej uwagi?
Inwestycja w fotowoltaikę

Inwestycja w fotowoltaikę – czy warto?

Inwestycja w fotowoltaikę może oznaczać zamontowanie paneli na własnym dachu, ale również dofinansowanie większych projektów w postaci farm paneli fotowoltaicznych. Sprawdziliśmy, czy taka lokata kapitału ma szanse na zysk!
recesja w co inwestować

Recesja – w co inwestować w dobie kryzysu?

Ogólne pogorszenie nastrojów, wzrastające bezrobocie, spadające PKB oraz narastająca inflacja, to znak, że nadeszła recesja. W co inwestować w czasie kryzysu gospodarczego, aby pieniądze nie straciły na wartości? Podpowiadamy!
Inwestycja w startupy

Inwestycja w startupy – czy to dobry pomysł?

Inwestycja w startupy nie będzie rozwiązaniem dla każdego. W tym przypadku wymaga jest spora wiedza i intuicja, ale też odporność na ryzyko inwestycyjne. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć!
w co inwestować w młodym wieku

Jak i w co inwestować w młodym wieku?

Inwestowanie w młodym wieku posiada zasadniczą zaletę – ma się sporo czasu na popełnianie błędów i naukę na nich. Najlepsi młodzi inwestorzy kończą studia z milionami na kontach. Sprawdź, jak i w co inwestować w młodym wieku, aby zwiększyć swoją szansę na sukces!
inwestycja w ziemię

Inwestycja w ziemię – czy warto kupić działkę budowlaną?

Inwestycja w ziemię należy do grona najstarszych form inwestowania oszczędności. Zakup gruntów, szczególnie działek budowlanych, daje nieograniczone możliwości, bezpieczeństwo oraz sporą szansę na zysk w przyszłości. Poznaj wady i zalety inwestycji w grunty!
inwestycje w monety

Inwestycje w monety: w jakie monety inwestować i jak to robić?

Inwestowanie w monety nigdy nie było mało popularne, ale obecnie bije prawdziwe rekordy. Nic dziwnego – monety cechują się wysoką płynnością, bezpieczeństwem i anonimowością inwestorów. Sprawdź, w jakie monety inwestować i jak to robić!
inwestycja w wino

Inwestycja w wino – co warto wiedzieć?

Inwestowanie w wino można uznać za pewien rodzaj kolekcjonerstwa – zbierasz najlepsze trunki, a po kilku latach odsprzedajesz je z zyskiem. Taki rodzaj biznesu wymaga jednak posiadania sporej wiedzy, ponieważ jest szereg win, które pomimo swojej doskonałości nie zyskują na wartości.
Inwestowanie małych kwot w kryptowaluty

Inwestowanie małych kwot w kryptowaluty – czy to się opłaca?

Początkujący młodzi inwestorzy często nie posiadają dużych oszczędności. Mają za to spore chęci rozpoczęcia przygody z pomnażaniem własnego kapitału. Czy inwestowanie małych kwot w kryptowaluty będzie dla nich dobrym rozwiązaniem? Sprawdziliśmy!
czy warto kupić złoto w gruzji

Czy warto kupić złoto w Gruzji?

Wybierasz się do Gruzji na wakacje lub w celach biznesowych? Złoto kupione na pamiątkę w jednym z gruzińskich sklepów jubilerskich może być nie tylko atrakcyjną i oryginalną ozdobą, ale także udaną inwestycją. Sprawdź, czy warto kupić złoto w Gruzji i gdzie najlepiej udać się na zakupy.
w co inwestować aby nie płacić podatków

W co inwestować, aby nie płacić podatków?

Podobno śmierć i podatki to jedyne pewne rzeczy na tym świecie. Czy jednak rzeczywiście jesteś skazany na dzielenie się swoim dochodem z urzędem skarbowym? Dowiedz się, w co inwestować, aby nie płacić podatków.
Inwestycja w siebie

Inwestycja w siebie. Co to właściwie oznacza?

Chcesz wiedzieć, czym jest inwestycja w siebie? Jeśli tak, to przeczytaj przygotowany przez nas tekst. Zyskasz dzięki temu ciekawe informacje. Kto wie, być może da Ci to impuls do dalszego rozwoju?
Stagflacja w co inwestować

Stagflacja – w co inwestować, by chronić swoje oszczędności?

Gdy wysoki wskaźnik inflacji utrzymuje się przez dłuższy czas, a jednocześnie towarzyszy mu spowolnienie gospodarcze, pojawia się stagflacja. W co inwestować w takim trudnym okresie? Sprawdź, jakie inwestycje zabezpieczą twoje oszczędności i przyniosą ci długofalowe zyski!
W co inwestować w czasie wojny

W co inwestować w czasie wojny?

Czy w obecnej sytuacji gospodarczej i politycznej lepiej trzymać pieniądze na koncie, czy przeznaczyć je na inwestycje? W co inwestować w czasie wojny i jak zadbać o bezpieczeństwo takich inwestycji? Przeczytaj nasze porady!
czy warto kupić złoto z Dubaju

Czy warto kupić złoto w Dubaju?

Inwestycje w złoto są uważane za jedne z pewniejszych i bezpieczniejszych. Chcesz ulokować część swojego kapitału w ten sposób? Kupuj złoto tam, gdzie jest stosunkowo tanie – wówczas możesz liczyć na wyższy zysk. Czy warto kupić złoto w Dubaju, np. podczas wyjazdu wakacyjnego? To dobry pomysł, o ile wiesz, jak i gdzie kupować. Przeczytaj nasz poradnik!
jak inwestować w surowce

Jak inwestować w surowce? Poradnik inwestowania

Surowce to popularna klasa aktywów – zarówno wśród inwestorów, jak i daytraderów. Dają one bowiem duże możliwości, a także pozwalają na realne zarobki. Żeby jednak to się opłacało, trzeba wiedzieć, jak inwestować w surowce.
Jak inwestować w waluty

Jak inwestować w waluty? Poradnik dla inwestorów

Jeśli zastanawiasz się, jak inwestować w waluty, to powinieneś poznać kilka kluczowych zasad. Jednocześnie zwrócimy twoją uwagę na obecną, niezwykle złożoną sytuację na światowym rynku walut.
w jaka walutę inwestować 2022

W jaką walutę inwestować? 2022 rok a oszczędności

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu odpowiedzenie na pytanie, czy warto inwestować w waluty, nie byłoby trudne. Obecnie jednak sprawa mocno się skomplikowała. W jaką walutę inwestować? 2022 rok przyniósł szereg zmian, które trzeba wziąć pod uwagę.
W co inwestować w kryzysie

W co inwestować w kryzysie?

Spowolnienie w gospodarce czy kryzys? Niezależnie od tego, co czeka nas w najbliższych miesiącach, warto zabezpieczyć swoje środki finansowe. W co inwestować w kryzysie, aby nie stracić oszczędności?
W co inwestować w czasie inflacji

W co inwestować w czasie inflacji?

Zauważasz, że zarabiane przez ciebie pieniądze tracą na wartości? Tak rzeczywiście jest – wzrost cen powoduje, że stać nas na coraz mniej. Możesz jednak zatrzymać ten proces! W co inwestować w czasie inflacji? Sprawdź!
Inwestowanie w dzieła w sztuki

Inwestowanie w dzieła w sztuki

W dwudziestym pierwszym wieku szuka się nowych metod inwestycyjnych. Jedną z nich jest inwestowanie w dzieła sztuki. Dlaczego warto się tym zainteresować? Przeczytaj tekst, by poznać odpowiedź.
Inwestowanie w obligacje

Inwestowanie w obligacje — czy jest to dobry pomysł?

Na czym właściwie polega inwestowanie w obligacje? Jeżeli chcesz poznać ciekawe informacje w tym zakresie, przeczytaj artykuł. Nie namawiamy Cię do inwestycji (tekst nie jest poradą inwestycyjną), ale liczymy, że temat ten Cię zaciekawi.